Seřizovač vstřikovacích lisů Klášterec nad Ohří

Volná místa Klášterec nad Ohří Volná místa výroba Klášterec nad Ohří

Plat: 37000 - 42000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro klienta v Klášterci nad Ohří hledáme šikovné seřizovače. Důležité je technické myšlení, chuť do práce a ochota pracovat na směny.

náplň práce:

* seřizování vstřikovny plastů
* kalibrace parametrů vstřikolisu
* výměna forem

co vám nabídneme:

* zajímavé mzdové ohodnocení
* docházkový bonus 1000,-Kč
* 12h směny (krátký x dlouhý týden)
* příspěvek na dopravu
* stravenky
* 25 dní dovolené

co od vás očekáváme:

* zkušenost na obdobné pozici
* technologické zaměření
* základní znalost anglického jazyka
* zkušenost s prací na PC (MS Excel, Word)
* ochotu pracovat ve směnném provozu

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Eliška Fürstová