Supervisor / Kontrolor nemocných zaměstnanců - nástup ihned, mzda až 36.750 Kč Brno

Volná místa Brno Volná místa lidské zdroje Brno

Plat: 30000 - 36750 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro náš největší náborový projekt hledáme posily na pozici Kontrolor. Hledáte smysluplnou a dynamickou práci s nástupem ihned? Baví Vás řídit, komunikovat s lidmi a jste administrativně schopná osobnost?

Připojte se k nám!

Co Vás čeká

* kontrola zaměstnanců v pracovní neschopnosti v místě jejich bydliště
* příprava podkladů a související dokumentace
* práce s interní databází zaměstnanců
* plánování, koordinace a výkon kontrol
* reporting a zpracování výsledků kontrol

Co Vám nabídneme

* stabilní spolupráci v zázemí mezinárodní personálně-poradenské společnosti
* flexibilitu a možnost vykonávat administrativní agendu na home-office
* fixní mzdu (30.000 - 36.750 Kč dle zkušeností) a atraktivní bonusový systém
* 30 dní placeného volna a další benefity podporující work-life balance
* volitelný balíček benefitů v hodnotě 650 Kč měsíčně (Multisport karta, Kafeterie, životní či penzijní připojištění) a stravenkový paušál ve výši 2436 Kč měsíčně, přímo přičítaný ke mzdě
* služební automobil, pracovní notebook a telefon
* intenzivní zaškolení do našich interních procesů a systémů
* prostor pro profesní růst a další vzdělávání
* HPP (plný/zkrácený úvazek) nebo DPČ

Co od Vás očekáváme

* řidičský průkaz sk. B
* dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
* spolehlivost, důslednost a organizační schopnosti
* znalost Google Workspace (Google Docs, Google Sheets, Gmail) a schopnost rychle se učit nové aplikace a nástroje
* možnost nástupu co nejdříve
* ochota pracovat i o víkendech

Jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kristýna Chounová