Elektrikár vo výrobe priemyselnej vzduchotechniky (Nemecká zmluva) Německo

Volná místa výroba Německo

Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Absolvované odborné vzdelanie v odbore elektrika alebo elektrotechnika
- Nezávislá a presná práca
- Skúsenosti v oblasti elektroinštalačných prác na strojoch a systémoch, konštrukcie rozvádzačov a odstraňovania porúch v oblasti elektrotechniky
- Schopnosť čítať a porozumieť elektrickým a mechanickým výkresom
- Znalosť nemeckého jazyka, minimálne A2 – pracovná nemčina
- Výhodou – Predchádzajúce znalosti I&C a ventilačnej techniky
- Čistý register trestov

DOSTANETE MAXIMÁLNU PODPORU ČI UŽ PRI ZDOKONALENÍ V NEMČINE alebo PRIAMO PRI PRÁCI.

Máte zníženú pracovnú schopnosť? (Držitelia preukazov ZŤP / ZTP). Dajte nám o sebe vedieť. Nájdeme Vám vhodné pracovné zaradenie!

Nabízíme

- Zabezpečené ubytovanie
- Ubytovanie je z väčšej časti dotované našou spoločnosťou (príspevok = 2€ / odpracovaná hod.). Vy si doplácate len cca do 250 € / mes. (až z 1. výplaty).
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Možnosť týždenných záloh
- STABILNÁ PRÁCA

Náplň práce

Pracujste s nami pre nemeckého špecialistu vo výrobe vzduchotechnických jednotiek a odsávacích systémov, ktoré sa vyznačujú najnovšími technológiami a TOP kvalitou .
- Montáž elektrických komponentov
- Elektroinštalácie na vzduchotechnických jednotkách
- Parametrizácia softvéru pre jednotlivé systémy
- Uvedenie vzduchotechnických jednotiek do prevádzky

ZMENY:
- 2- zmenná prevádzka

V spoločnosti panuje priateľská atmosféra. Video priamo z fabriky si môžete pozrieť tu:

Miesto výkonu práce :
Jettingen-Scheppach – Bavorské mesto nachádzajúce sa medzi Augsburgom a Ulmom.

MZDA:
- Nástup = 18,31 € / hod. brutto + príplatky

PRÍPLATKY :
- Nadčasy = +25%
- Nočné = +15%
- Sviatok = +100%

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária