Zámočník / montáž konštrukčnej ocele - Nemecká zmluva - (okolie mesta AŠ) Oelsnitz

Volná místa strojírenství Oelsnitz

Lokalita pracoviště: Oelsnitz, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Nemecký jazyk – na pochopenie pracovnej činosti, čítanie výkresov
- Vzdelanie / prax v odbore montér oceľových konštrukcií/stavebný mechanik alebo podobné vzdelanie
- Dobré znalosti v oblasti montáže oceľových komponentov
- Manuálna zručnosť a schopnosť pracovať vo výškach

Nabízíme

- Stabilná práca v super kolektíve pre modernú nemeckú spoločnosť
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Český KOORDINÁTOR / kontaktná osoba priamo na mieste
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Možnosť týždenných záloh

Náplň práce

Budete sa podieľať na výrobe žeriavových systémov s rozpätím do 50 metrov a nosnosťou do 500 ton. Každý systém je individuálne navrhnutý a vyrobený podľa požiadaviek zákazníkov.
- Samostatná práca podľa výrobných výkresov a zoznamov dielov
- Samostatná montáž oceľových komponentov
- MAG zváranie podľa potreby, jedno- a viacvrstvové zváranie
- Čiastočné ručné elektrické zváranie
- Budete úkolovať 2 ďalších zváračov z ČR

Získajte stablitu prácou na nemeckú pracovnú zmluvu. Firma vyniká vysokým štandardom kvality, inovatívnymi riešeniami a priateľskou firemnou kultúrou.

Mesto : Oelsnitz – blízko ČR (30km od mesta Aš)

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária