Řidič VZV - do kmene firmy, měsíční bonusy, náb. příspěvek Nymburk

Volná místa Nymburk Volná místa logistika a doprava Nymburk

Lokalita pracoviště: Nymburk, Středočeský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Zkušenost s řízením VZV
- Samostatnost a zodpovědnost
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

- Náborový příspěvek 30 000 Kč.
- Až 23 % mzdy navíc měsíčně + čtvrtletní prémie.
- Vánoční bonus a další finanční výhody.
- 26 dní dovolené + extra den za dobrovolnictví.
- Cafeteria systém: příspěvky na dovolenou, kulturu, sport a další.
- Výhodné stravování v našich kantýnách.
- Podpora vzdělávání a další rozvoj.
- Zvýhodněné telefonní a bankovní služby pro vás i rodinu.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Firemní akce a mnoho dalších benefitů.

Náplň práce

- Řízení elektrického VZV.
- Vykládka materiálu a nakládka hotových výrobků.
- Uskladnění do automatického skladu.
- Kontrola palet při vykládce a hlášení nesrovnalostí.
- Udržování vozíků v perfektním stavu a pomoc při inventurách.

TresJob s.r.o.

Janáčkova 1024/18
Ostrava

Kontaktní osoba:
Tadeáš Dyntar   6808.jana.barvinkova