Obchodní zástupce - spotřební materiál - Morava Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa obchod a prodej Olomouc

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte příležitost, kde můžete spojit své obchodní nadání se zájmem o zdravotnictví? Připojte se k našemu týmu a staňte se klíčovou součástí péče o zákazníky a rozvoj produktového portfolia!

Náplň práce:

* Prodej spotřebního materiálu a příslušenství: Aktivně vyhledávejte a realizujte obchodní příležitosti.
* Produktový management: Spravujte a rozvíjejte přidělený sortiment.
* Péče o zákazníky: Poskytujte špičkový zákaznický servis a podporu.
* Komunikace se zahraničními výrobci: Budujte a udržujte vztahy s našimi klíčovými dodavateli.
* Úzká spolupráce: Spolupracujte s prodejním a servisním týmem při přípravě a instalaci zakázek.
* Školení nemocničního personálu: Vzdělávejte a trénujte zdravotnický personál na používání naší techniky.

Co nabízíme:

* Vysoce motivační individuální ohodnocení.
* Plán jasného kariérního růstu.
* Firemní vzdělávací program pro rozvoj profesních znalostí.
* Nadstandardní preventivní závodní zdravotní péči.
* Veškeré potřebné pracovní vybavení.
* Zajímavé teambuildingové aktivity.
* 5 týdnů dovolené.
* Stravné.
* Smlouvu na dobu neurčitou.

Požadujeme:

* Ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání.
* Praxi v oboru a znalost zdravotnictví.
* Komunikativního a obchodně nadaného jedince.
* Aktivní znalost anglického jazyka.
* Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
* Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po regionu Morava.
* Vysoké pracovní nasazení.

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Sabina Přibíková