VZV Řidič/ka Kopřivnice

Volná místa Kopřivnice Volná místa automobilový průmysl Kopřivnice

Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Průkaz VZV
* Schopnost zachovat chladnou hlavu v kritických situacích
* Dávku samostatnosti
* Spolehlivost a zručnost
* Dobrý zdravotní stav (jedná se o 3 směnný provoz)

Nabízíme

* Mzda až 30.000 Kč
* Výkonnostní bonus
* Příplatky za směnnost (práce přesčas + práce v noci)
* Příplatky za práci o víkendu a ve svátek
* Zajištěný svoz autobusem až k práci
* Možnost ubytování
* Zajištěné stravování: oběd za 25 Kč

Náplň práce

Připoj se k německé firmě v Kopřivnici, která ráda přivítá nového parťáka ve svém týmu! Máš průkaz na VZV? A toužíš po osvěžení své pracovní kariéry? Pokud je tvoje odpověď na obě otázky kladná, stačí nám poslat tvůj životopis! :)

Tvá náplň práce bude spočívat v převážení automobilových sedaček.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Alexandr Zlenko