Business Consultant fixní plat + provize Praha

Volná místa Praha Volná místa bankovnictví a finanční služby Praha

Plat: 50000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• obchodní talent a příjemné, profesionální vystupování
• přispívání k dosažení obchodních cílů společnosti
• znalosti a zkušenosti s prodejem investičních nástrojů výhodou, ale nikoliv podmínkou
• být samostatnou osobností s vyzrálým a zodpovědným přístupem
• mít schopnost budovat a udržovat silné vztahy

Nabízíme

• jistá fixní mzda od 50.000 Kč - 100.000 Kč , která není ničím podmíněna + nadstandardní provize, bonusy a soutěže
• leadové nástroje, které podpoří váš kariérní růst a zvýší Vaše provizní odměny
• multisport karta, notebook, telefon a veškeré technické vybavení
• meetingy u dobré snídaně či oběda
• prostor pro růst – kariérně i osobnostně
• přátelská a otevřená firemní kultura založená na vzájemném respektu a otevřené komunikaci
• moderní pracovní prostředí v reprezentativních prostorách na Praze 2
• časovou flexibilitu – možnost pracovat z domova
• práce na IČO – možnost ovlivnit příjem vlastní šikovností

Náplň práce

Tvým nejsilnějším nástrojem by měla být schopnost výborné komunikace, cílevědomost a zdravé sebevědomí. A nezapomeňte, že ten nejlepší obchodník si podmínky u nás vyjedná sám.

Náplní práce je rozvoj portfolia nových a stávajících klientů a vyvíjet strategie a přístupy k získání finančních prostředků pro rozvoj našich investičních projektů.

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová   725708882