Vedoucí odboru péče o zeleň a veřejná prostranství Brno

Volná místa Brno Volná místa státní a veřejná správa Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, Úřad městské části Brno - Žabovřesky hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí odboru péče o zeleň a veřejná prostranství.

Náplň práce:
* Řízení Odboru péče o zeleň a veřejná prostranství v rámci Městské části Brno-Žabovřesky
* Zodpovědnost za plnění úkolů odboru, vyplývajících z organizačního řádu úřadu
* Příprava podkladů pro jednání v Radě městské části a Zastupitelstvu městské části
* Plnění usnesení Rady a Zastupitelstva městské části ve věcech působnosti odboru
* Výkon funkce tajemníka Komise pro životní prostředí a rodinu
* Příprava žádostí o dotace a výběrová řízení na veřejné zakázky
* Kontrolní činnost v oblasti odborné působnosti odboru, ukládání opatření k odstranění závad
* Zajištění údržby zeleně, čistoty komunikací a veřejných prostranství ve správě městské část
* Technický dozor při realizaci zakázek v působnosti odboru
* Vyhotovení plánů a zajištění celoroční péče o veřejná prostranství, hřiště a další zařízení
* Projednávání přestupků v oblasti odpadového hospodářství, ochrany zvířat a ochrany zeleně

Požadujeme:
* Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
* Znalost práce na PC, zejména MS Office, znalost programu e-SPIS výhodou
* Dobré organizační a rozhodovací schopnosti
* Praxe s řízením kolektivu
* Samostatnost, časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat
* Občanská a morální bezúhonnost
* Splnění předpokladů pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb

Nabízíme:
* Kreativní a různorodou práci v přátelském kolektivu
* 3 dny indispozičního volna a příspěvek na dovolenou
* 25 dní dovolené
* Pravidelné vzdělávání a stálou metodickou podporu
* Platové podmínky dle zákoníku práce a nařízení vlády (11. platová třída)
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Místo výkonu práce: Brno - Žabovřesky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant