Strážný/ná objektu Dury v Kopřivnici, na HPP, pouze pro ID a OZZ Kopřivnice

Volná místa Kopřivnice Volná místa ochrana a ostraha Kopřivnice

Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dlouholetá úklidová společnost hledá do svých řad invalidní důchodce a OZZ na pozici

Strážný/strážná objektu

Místo: Dura - Kopřivnice

Náplň práce: obchůzka areálu ,evidence návštěv, registrace dopravců, kteří vjíždějí do areálu.

Směnnost a úvazek: 40 hod./týden, 5:30 - 18:00 hod./18:00 - 5:30 hod. - jedná se o 12 hod. směny. - střídání směn v tzv. kolotoči.

Požadavky: zkušenosti na obdobné pozici vítány - není to však podmínka.

Mzda: pro invalidy a OZZ po domluvě + osobní ohodnocení + nábor. příspěvek do výše 15 tis., na HPP

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte: PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod., nebo nám napište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Těšíme se na Vaše reakce...

Děkujeme....

TSC Cleaning, a.s.

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková   605 223 351