Pracovník pro laboratoř Kutná Hora

Volná místa Kutná Hora Volná místa potravinářství Kutná Hora

Plat: 32496 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zájem o práci v moderní laboratoři s důrazem na kvalitu a přesnost? Připojte se k týmu ve výrobním závodě, který je součástí světového lídra na trhu tabákových výrobků! Hledáme kandidáty, kteří chtějí přispět k zajištění špičkové kvality našich produktů. Jako člen našeho týmu budete mít příležitost přispět k tomuto důležitému úkolu, a to v dynamickém a inovativním pracovním prostředí.

co bude náplní Vaší práce?

* poskytování podpory analytických procesů v akreditované laboratoři (AQA/PQA) u předního dodavatele tabákových výrobků.
* příprava vzorků cigaret pro další analytické zpracování.
* kontrola základních parametrů vzorků před zahájením analytického procesu.
* práce s laboratorním informačním systémem a zajištění přesnosti zaznamenávaných údajů.

co vám nabídneme

* nástupní mzdu 32 496 Kč s pravidelným každoročním navyšováním
* 5 týdnů dovolené pro vyvážený pracovní a osobní život
* 4 dny Sick Days nad rámec běžné dovolené
* dotované stravování přímo v areálu společnosti
* přátelský kolektiv a zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* jedná se o spolupráci na dobu určitou - 6 měsíců, s možností prodloužení

co od vás očekáváme

* minimálně SŠ vzdělání, ideálně s chemickým zaměřením (není podmínkou)
* spolehlivost, zodpovědnost a důraz na detail
* praxe na obdobné pozici je výhodou, ale nikoli podmínkou

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Lucie Závůrková