Finanční účetní Most

Volná místa Most Volná místa bankovnictví a finanční služby Most

Plat: 50000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Most, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* dokončené středoškolské nebo vysokoškolské studium
* znalost podvojného účetnictví dle českých účetních standardů či ochota vzdělávání se v této oblasti
* znalost zákona o DPH a účetnictví a jeho využití v praxi či ochota vzdělávání se v této oblasti
* zkušenosti s účetnictvím výhodou
* výhodou znalost účetního systému SAP
* alespoň základní znalost anglického jazyka
* uživatelská znalost práce na PC a MS Office
* výhodou znalost práce v Microsoft Excel
* pečlivý, komunikativní, týmový, ochota k vysokému pracovnímu nasazení, 100% plnění přidělených pracovních odpovědností

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení
* Pružná pracovní doba
* Možnost občasné práce z domova po úplném zaučení
* Vzdělávání a příležitost k rozvoji
* Bohatý bonusový a benefitní systém (příspěvek na dopravu, variabilní složka mzdy, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, dovolená navíc, cafeteria systém, příspěvek na penzijní připojištění a další)
* Místo výkonu práce: Havraň

Náplň práce

Staňte se Finanční účetní ve společnosti, kde budete mít jedinečnou příležitost zhodnotit své zkušenosti v automobilovém průmyslu a pracovat v dynamickém prostředí s globálním dosahem!

Jako Finanční účetní budete zodpovědní za kompletní péči o saldo odběratelů a spolupracovat s týmem na skupinovém reportingu. Budete mít na starosti účtování platebních karet společnosti, zpracování a účtování cestovních příkazů a kontrolu platebních souborů. Další náplní práce bude příprava pravidelných měsíčních reportů a participace na měsíčních a ročních závěrkách, což vám umožní plně využít vaše účetní dovednosti.

Vaše práce bude zahrnovat důkladnou kontrolu a analýzu finančních dat, kde budete sledovat finanční toky a podporovat celý tým při plnění finančních a účetních závazků společnosti. Budete tak mít možnost být součástí globální společnosti, která se aktivně podílí na vývoji a inovacích v automobilovém průmyslu.

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227