Směnový mistr - až 50 000 Kč, Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa strojírenství Prostějov

Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru.
Prokazatelnou praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici.
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny).
Organizační schopnosti.

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení (45 000 – 50 000 Kč).
Dotované závodní stravování.
5 týdnů dovolené.
Týdenní výplatu záloh.
HPP v nepřetržitém provozu.

Náplň práce

Vedení týmu 25 operátorů (rozdělování práce, vyhodnocování plnění pracovních povinností, hodnocení, motivace).
Zodpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně.
Zodpovědnost za plnění úkolů ve stanovené kvalitě a termínech.
Pravidelná prezentace výsledků plnění plánů.

Lead – HR Services s.r.o.

Zvonařka 408/16, Trnitá
Brno

Kontaktní osoba:
Nicole Kunová   +420 774 623 638