Zedník Litochovice

Volná místa Litochovice Volná místa Litochovice

Inzerát z úřadu práce (17478510705)
Plat: od 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Litochovice, Jihočeský
Aktualizováno před 22 dny

Společnost Vladimír Trojan hledá vhodného kandidáta na pozici Zedník.

Popis pracovní pozice

Našli jsme podobné nabídky práce

Skladník Vodňany ihned

Požadujeme * ŘP B (značnou výhodou ŘP C) * Schopnost se dopravit na pracoviště * Praxe na VZV – výhodou, není podmínkou * Spolehlivost a samostatnost * Selský rozum a fyzická zdatnost Nabízíme * Spolehlivého zaměstnavatele pro dlouhodobou...
Aktualizováno před 7 dny

27500 - 32000 Kč za měsíc

Investiční specialista, konzultant

Požadujeme Hledám osobnost charizmatickou a komunikativní, výkonnostně orientovanou, čestnou a poctivou, s motivací a silnou vizí, nejlépe s životními zkušenostmi a nadhledem, s alespoň středoškolským vzděláním, vysokoškolské vzdělání je výhodou,...
Aktualizováno před 3 dny

Strakonice, Písek
40000 - 60000 Kč za měsíc

Vladimír Trojan

Kontaktní osoba:
Vladimír Trojan   607683295