Obchodní zástupce pro nabídku „in vitro“ diagnostických souprav ve svěřeném regionu

Volná místa obchod a prodej ve svěřeném regionu

Lokalita pracoviště: ve svěřeném regionu , Plzeňský
Vloženo před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ vzdělání v oboru imunologie/biochemie nebo biomedicinského inženýrství (VŠCHT, ČVÚT, VUT, přírodovědné či lékařské obory jiných VŠ)
• samostatnost, komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědnost a spolehlivost
• ŘP sk. B
• znalost AJ na střední úrovni
• bydliště Praha a okolí příp. uváděný region působnosti
• praxe v oboru není podmínkou, možnost i pro čerstvé absolventy uvedených směrů
• znalost in-vitro diagnostiky výhodou

Nabízíme

• možnost částečného i plného úvazku - doba určitá s platností 1 rok, potom při zájmu obou stran prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
• možnost částečné práce z domova
• samostatná organizace pracovního týdne, školení
• služební automobil, PC, mobil
• dovolená 5 týdnů
• příspěvek na dovolenou, na jazykové kurzy, stravné apod.

Dobré mzdové podmínky (základní mzda 40 000 Kč + provize z prodeje) - po tříměsíčním zapracování garance minimálního průměrné měsíční mzdy více než 50 000 Kč, horní limit v případě nárůstu provizí z prodeje není stanoven.

Místo práce: ve svěřeném regionu - část Prahy (P5, P6), Plzeňský, Karlovarský a Ústecký kraj, západní část Jihočeského a Středočeského kraje

Termín nástupu: 1. 10. 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: medisco@medisco.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 233 334 300 - Ing. Radomír Němeček nebo Ing. Stanislav Štrobl.

Náplň práce

Obchodní zástupce pro nabídku „in vitro“ diagnostických souprav (m/ž)

Medisco Praha, s.r.o. - středně velký distributor zdravotních prostředků (laboratorních diagnostik) s více než 25letou působností na českém trhu.

Více informací o společnosti naleznete na www.medisco.cz.

Náplň práce:
• nabídka in vitro diagnostik ve svěřeném regionu
• udržení kontaktu se stálými zákazníky
• odborná konzultační činnosti, podpora stabilních zákazníků
• možnost specializace na některou oblast diagnostických vyšetření

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719