Lékaře / lékařka pro oddělení zobrazovacích metod Praha 2

Volná místa Praha 2 Volná místa ostatní Praha 2

Lokalita pracoviště: Praha 2, Hlavní město Praha
Vloženo před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 Sb.

Nabízíme

• jednosměnný provoz bez pohotovostních služeb
• velmi výhodné finanční ohodnocení
• sociální výhody
• možnost stravování
• penzijní připojištění
• příspěvek na dovoleno

Místo práce: Na Slupi 450/4, 128 00 Praha 2, Nové město

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@revma.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 234 075 204 - referent personálního útvaru.

Náplň práce

Revmatologický ústav

Provozujeme ústav pro výzkum a léčbu revmatických onemocnění, včetně následné rehabilitace. Poskytujeme komplexní, odbornou a superkonziliární léčebnou péči. Dále provádíme RTG, sonografické a denzitometrické vyšetření. Provozujeme laboratoře, které zahrnují obory klinická biochemie a další.

Více informací o společnosti naleznete na www.revma.cz.

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719