Disponent/ka silniční nákladní dopravy Nová Paka

Volná místa Nová Paka Volná místa logistika a doprava Nová Paka

Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nová Paka, Královéhradecký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Znalost NJ nebo AJ, ostatní jazyky výhodou
• Zkušenost v oboru výhodou, jinak zaškolíme
• Dobrá znalost práce na PC
• Odolnost vůči stresu
• Rychlé rozhodování, komunikativnost, analytické myšlení
• Spolehlivost
• Časová flexibilita

Nabízíme

• Služební telefon
• Služební PC
• Firemní benefity (flexibilní pracovní doba, podnikové akce, …)
• Finanční benefity (věrnostní benefity, příspěvek na důchodové pojištění, stravenkový paušál, 13.plat na základě výsledků společnosti, ...)
• Přátelská firemní kultura
• Nové pracovní zázemí
• Výborný pracovní kolektiv
• Mzda 30-50 000 Kč

Práce je vhodná i pro absolventy nebo občany EU. Více informací na www.translogistic.cz

Náplň práce

• Komunikace se zákazníky a dodavateli společnosti
• Kalkulace a příprava obchodních nabídek
• Komplexní zajištění přeprav
• Komunikace s řidiči a plánování přepravních tras
• Zadávání podkladů do interního systému společnosti

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ilona Goby   +420 606 374 861