Skalník / skalnice (Správa Národního parku České Švýcarsko) Krásná Lípa, Hřensko

Volná místa dělnické profese Krásná Lípa, Hřensko

Lokalita pracoviště: Krásná Lípa, Hřensko, Ústecký
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem
• trestní bezúhonnost
• nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§ 303, odst.3 Zákona 262/2006 Sb., zákoníku práce)
• řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
• dobrá uživatelská úroveň práce s PC
• zkušenost s pracemi nad volnou hloubkou a ve výškách za pomocí horolezecké techniky, výhodou

Nabízíme

• zajímavou práci ve státní příspěvkové organizaci zabývající se ochranou přírody v Národním
parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce
• pružnou pracovní dobu / čtyřicet hodin týdně
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, spoření na stáří, rekreaci apod.)
• možnost profesního vzdělávání
• práci v příjemném prostředí

Informace o pracovním místě:
• místo výkonu práce: Krásná Lípa, Hřensko
• pracovní poměr na dobu: určitou po 12-ti měsících na dobu neurčitou
• nástup možný od: 1. 11. 2024 nebo dle dohody
• výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve
veřejných službách a správě
• platová třída: 10, zařazení do platového stupně v závislosti na odborné praxi
• ekologicky, technicky a horolezecky zaměřená pozice v oddělení geologie

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucího oddělení Ing. Jakuba Šafránka (tel. č.: 737 276 850, j.safranek@npcs.cz).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem s uvedením e-mailové adresy a telefonu zasílejte nejpozději do 16. 9. 2024 na e-mail j.skalova@npcs.cz, nebo poštou na adresu Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou posouzeny zaslané životopisy z hlediska splnění požadavků. Vybraní/é uchazeči/ky budou pozváni/y k ústnímu pohovoru.

Podporujeme rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem uchazeček i uchazečů.

Náplň práce

Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Skalník / skalnice.

Více informací o společnosti naleznete na www.npcs.cz.

Náplň práce:
• provádí průzkumy, monitoring i složité technické zásahy a opatření v ochraně přírody a krajiny
• zajišťuje pravidelný monitoring nestabilních skalních objektů na celém území NP
• sleduje a provádí zabezpečení skalních útvarů bezprostředně ohrožujících životy, zdraví a majetek občanů formou drobných (technicky méně náročných) sanací či úplného odstranění horninových bloků menší velikosti
• provádí práce nad volnou hloubkou a ve výškách
• provádí práce s motorovou pilou
• pracuje s kancelářskými aplikacemi i s GIS

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719