Obchodně - technický poradce (sanace vlhkého zdiva)

Volná místa stavebnictví

Jsme ryze česká firma, která se v oblasti sanací vlhkého zdiva a hydroizolací pohybuje přes 30 let. Odvádíme vysoce odbornou a profesionální práci, ať už řešíme rodinný dům, kostel nebo třeba budovu Státní opery.

Plat: 45000
Lokalita pracoviště: Liberecký
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Chceš být odborník a pomáhat lidem najít řešení a změnit jejich vlhké stavby na suché? Máš zkušenosti se stavařinou a chuť věnovat se jí do hloubky? Jsi rád v akci, mezi lidmi a chceš dělat práci, která má smysl, srdcem a naplno?

Nabízíme ti práci, kde:
• budeš většinu svého času u zákazníků (od majitelů domů až po projektanty);
• kancelář ti bude zázemím pro zpracovávání návrhů řešení nebo přípravu nabídek;
• víš, že to, co děláš, má smysl a svým řešením zachráníš mnohdy i významné historické památky nebo zdraví obyvatel;
• se z tebe stane odborník, jakých jsou v ČR jen desítky;
• máš plně ve svých rukou, jak skvělé výsledky budeš mít.

Tvým výsledkem práce bude splněný roční obchodní obrat, funkční technická řešení předaná klientům a v neposlední řadě suché, opravené stavby.

Co potřebuješ k tomu, abys uspěl?
• Prokazatelné úspěchy na předchozích pozicích.
• znalosti stavařiny alespoň na úrovni SŠ stavební nebo klidně získané praxí
• chuť bavit se se zákazníky, naslouchat jejich potřebám
• ochotu naučit se vše důležité pro to, abys jim mohl dobře poradit
• ŘP sk. B a uživatelskou znalost práce na PC

Výsledky tvé práce dokážeme ocenit.
Pokud ukážeš, že na to máš, čeká tě perspektivní budoucnost v rozmanitém kolektivu a s firmou, která je lídrem ve svého oboru. Nudit se u nás určitě nebudeš!

Realsan Group s.r.o.

Mrštíkova 399/2a
46007 Liberec

Kontaktní osoba:
Věra Košťálová   +420 725 305 311