Obchodně-technický zástupce Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa obchod a prodej Pardubice

Plat: až 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického typu.
* Pracovní zkušenost s prodejem, uzavíráním smluv nebo péčí o zákazníky.
* Zkušenost ze stavebního prostředí podmínkou.
* Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat v rámci celé ČR.
* Chuť se aktivně dále vzdělávat v oboru.
* Výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování.
* Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita.
* Pro-zákaznický přístup, týmovost, orientace na výsledek.

Nabízíme

* HPP a zajímavé finanční ohodnocení.
* Samostatná a zodpovědná práce ve stabilní rodinné společnosti působící 30 let na trhu.
* Flexibilní pracovní doba.
* Zaškolení a podpora při zapracování.
* Stravenkový paušál.
* 5 týdnů dovolené.
* Služební automobil (i pro soukromé účely).
* Mobilní telefon, notebook/tablet jsou samozřejmostí.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který má dominantní postavení na trhu v odvětví geotermie, hledáme schopného kandidáta na pozici obchodně-technického zástupce.
Máte zkušenost ze stavebního prostředí? Jste technický typ, máte srdce obchodníka a chuť vzdělávat se a realizovat v odvětví geotermie?
Čtěte dál...
* Správa obchodních příležitostí a vytváření nových.
* Řešení situace a konkrétních potřeb zákazníka, technické řešení a příprava nabídek.
* Péče a jednání se zákazníky, uzavírání smluv.
* Organizace realizace zakázek, jejich koordinace a dohled.
* Spolupráce v týmu na dalším rozvoji firmy a na projektech.
* Práce v terénu u zákazníka i v kanceláři.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227