Kreativní kuchař/ka Brno

Volná místa Brno Volná místa gastronomie Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co požadujeme?
* Zkušenosti na obdobné pozici
* Zkušenosti  ideálně z fine dining restaurací
* Praxe ze zahraničí - výhodou
* Kreativitu
* Smysl pro detail a chuťové kombinace
* Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Co nabízíme?
* Práci v prestižním prostředí s moderní gastronomií, která kombinuje tradiční a inovativní přístupy
* Možnost profesního růstu
* Přátelské a dynamické prostředí a výborný tým, který vás podpoří
* Konkurenční platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
* Firemní benefity

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kreativního kuchaře/kuchařku!
Máte zkušenosti z fine dining restaurací?
Rád/a se necháváte inspirovat novými chutěmi a trendy?
Pokud je pro Vás kuchařina vášní a uměním, pak Vás rádi přivítáme mezi námi!

Co Vás u nás čeká?
* Tvorba originálních a inovativních pokrmů s důrazem na kvalitu a čerstvost surovin
* Příprava sezónních menu a pokrmů, které zaujmou nejen chutí, ale i prezentací
* Spolupráce s týmem v kuchyni a zajištění hladkého průběhu směn
* Neustálé sledování gastronomických trendů a aplikace nových technik

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Tereza Řezníčková