Firemní právník - vhodné pro juniory (Praha západ) Praha-západ

Volná místa právo Praha-západ

Plat: 60000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha-západ, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Orientujete v oblasti obchodního a občanského práva?
Máte 1 až 3 roky praxe a hledáte novou výzvu?
Láká Vás možnost mezinárodní spolupráce a využití angličtiny?

Co vás čeká?

* Revize a tvorba smluv: Smlouvy se zákazníky, dodavateli, kontrola přepravní a logistické dokumentace, atd.
* Jednání s partnery: Aktivně se zapojíte do jednání se zákazníky a dodavateli, a to i na mezinárodní úrovni.
* Podpora HR a GDPR: Spolupráce s kolegy na klíčových projektech v oblasti lidských zdrojů a ochrany osobních údajů.
* Právní administrace: Zajišťování změn v obchodním rejstříku a další právní úkony.
* Služební cesty: Cca 1 až 2x měsíčně se podíváte na Slovensko, kde budete pomáhat kolegům.

Co od Vás očekáváme?

* Minimálně Mgr. právnické vzdělání a praxi 1-3 roky např. jako trainee nebo podpora právního oddělení v mezinárodní firmě
* Velmi dobrou znalost obchodního a občanského práva.
* Výbornou znalost angličtiny – budete komunikovat s kolegy, partnery a tvořit a kontrolovat právní dokumenty v obou jazycích.
* Schopnost samostatně pracovat a řešit úkoly s důrazem na detail.

Co vám nabízíme?

* Mzdu: cca od 60-75.000 Kč dle zkušeností
* Flexibilitu: 3 dny v kanceláři, 2 dny v týdnu Home Office
* Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijko a další
* Profesionální růst: Pracujte v mezinárodním prostředí, kde se naučíte a rozvinete své dovednosti a získáte bohatou praxi a cenné zkušenosti

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Bc. Romana Koudelková   736 482 328