Obchodně-technický zástupce - region Západní Čechy Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa obchod a prodej Plzeň

Plat: 40000 - 65000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro menší firmu s rodinným přístupem, která se zaměřuje na výrobu a distribuci komponentů do průmyslových automatizovaných a poloautomatizovaných závodů a dílen, hledám nového kolegu nebo kolegyni!

Jejich portfolio prémiových produktů obsahuje vice než 150 000 položek pro pneumatické, hydraulické, lineární pohyby a aplikace pro automatizaci procesů.

Budete mít na starost portfolio produktů a cestovat k zákazníkům v regionu Plzeňsko

Co má prodejní technik na starost?

* Akvizici nových zákazníků - potřebujeme aktivního obchodníka, který zvládne i několik schůzek denně.
* Rozvíjení vztahů a hledání nových obchodních příležitostí u stávajících klientů. Dostanete zavedené portfolio, které budete rozvíjet. Vaším úkolem bude pravidelný kontakt a hledání možností další spolupráce.
* Je v kontaktu s týmem konstruktérů jednoúčelových strojů, technology, vývojáři a údržbou výrobních podniků
* Pravidelně se setkává s produktovými specialisty, kteří poskytnou detailní technickou podporu komplexnějších řešení na míru.

Vaše odměna?

* Mzda dle Vašich výsledků, k dispozici auto, telefon i notebook i k soukromým účelům
* Bonusový systém a odměny za nadstandardní výsledky
* Sick Days
* Možnost profesního školení u dodavatelů ve výrobních závodech (i v zahraničí, pokud umíte cizí jazyk)
* Jazykové kurzy/příspěvek na vzdělávání
* Flexibilní pracovní doba, schůzky si budete plánovat dle Vašich možností

Koho hledáme?

* Buď absolventa technického oboru s velkou chutí učit se nové věci nebo zkušeného obchodníka v přímém prodeji
* Komunikativního kolegu s příjemným vystupováním a schopností vyjednávat chutí cestovat
* Nováčka, který ocení menší tým, kde se všichni znají jménem a dobře zapadne do týmu
* Nadšence do techniky a automatizace, kandidáta, který bude mít pochopení a cit pro techniku
* Zájemce o dlouhodobou spolupráci

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Bc. Romana Koudelková   736 482 328