Zvárač MAG - Bez znalosti nemeckého jazyka - pendleri (okolie mesta AŠ) Německo

Volná místa strojírenství Německo

Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Nemecký jazyk nie je potrebný – Budete pracovať v skupine s nemecky hovoriacim kolegom – zámočníkom
- Zváračský preukaz – platný
- Prax s MAG zváraním ️
- Pracovitosť a spolahlivosť

Nabízíme

- Stabilná práca v super kolektíve pre modernú nemeckú spoločnosť
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Český KOORDINÁTOR / kontaktná osoba priamo na mieste
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Možnosť týždenných záloh

Náplň práce

Budete sa podieľať na výrobe žeriavových systémov s rozpätím do 50 metrov a nosnosťou do 500 ton. Každý systém je individuálne navrhnutý a vyrobený podľa požiadaviek zákazníkov.
- Zváranie metódou MAG, jedno- a viacvrstvové zváranie

Získajte stablitu prácou na nemeckú pracovnú zmluvu. Firma vyniká vysokým štandardom kvality, inovatívnymi riešeniami a priateľskou firemnou kultúrou.

Mesto : Oelsnitz – blízko ČR (30km od mesta Aš)

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária