Externí obchodní zástupce - Německo/neomezené provize/celá ČR Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa administrativa Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 27 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- znalost německého jazyka slovem i písmem
- prokazatelné úspěchy v oblasti akvizice nových klientů
- schopnost rozpoznat a vybudovat nové obchodní příležitosti
- reprezentativní vzhled i chování
- komunikační a obchodní nadání s orientací na výsledek
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- neomezené provize z úspěšných obchodů
- uhradíme Vám náklady na PHM, služební telefon
- příležitost pro kariérní růst
- nástup ihned nebo dle dohody

Náplň práce

- aktivní vyhledávání a navazování spolupráce v Německu jménem naší personální agentury (velké i malé projekty)
- hledáme někoho, kdo zvládne celý proces sám - od prvního kontaktu, přes obchodní schůzky s prezentací naší nabídky, až po podpis smlouvy

MO agency s.r.o.

Divadelní 614/6
Brno

Kontaktní osoba:
Dagmar Doležálková   +420 730 535 485