Skladník VZV, náborový příspěvek 30 000,- Kč, Karviná

Volná místa Karviná Volná místa automobilový průmysl Karviná

Plat: 25000 - 31000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Karviná, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Základní znalost MS Office, práce se skenery
Ručně vedený MV
Čelní VZV do a nad 5,5 t (doděláme pokud máš propadlé)

Nabízíme

5 týdnu dovolené
náborový příspěvek 30 000Kč
Docházkový bonus až 5000Kč/měsíc
bonusy za plnění až 10000Kč
stravenky 145Kč/den

Náplň práce

Organizace, manipulace, přemisťování a zaskladňování balíků v prostorách skladu a výroby dle pracovních instrukcí a vnitřních směrnic a dle příkazů nadřízeného k zajištění plynulého chodu skladu a výroby.
Vykládky kamionů, nakládky kamionů

Manipulace pomocí těchto MV:
Čelní VZV do 5,5 t
Vícecestný vozík do 5,5 t
Vertikální vychystávací vozík

Svoz a příprava odpadů k likvidaci
Provádění inventur
Vedení a vypisování požadované dokumentace, skenování DL
Práce se skenerem SAP/MES
Práce v aplikaci Peripass a plnění úkolů spojených s nakládkou/vykládkou, pořizování fotodokumentace z nakládky/vykládky
Provádění úklidu ručními a mechanizovanými prostředky.

Human & Hunter spol. s r.o.

Občanská 1170/31, Slezská Ostrava
Ostrava
Česko

Kontaktní osoba:
Patrik Szelong   +420 601528385