Senior Key Account Manager Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 80000 - 120000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co se od Vás očekává:

Alespoň středoškolské vzdělání.
Zkušenosti na pozici Senior Key Account Managera alespoň 3 roky podmínkou.
Schopnost efektivně komunikovat s různými typy zákazníků, rozumět jejich potřebám a jasně prezentovat nabídky.
Silná orientace na zákazníka.
Velmi dobré vyjednávací schopnosti.
Schopnost plánovat dlouhodobé strategie pro rozvoj vztahů s klíčovými klienty.
Týmovost.
Flexibilita.
Dobrá orientace na trhu.
Analytické myšlení.
Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni.
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme

Benefity, které Vám nabízíme:

25 dnů dovolené.
2 dny sickdays.
Flexibilní pracovní doba s možností home office.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Možnost podílet se na budování značky produktů zaměstnavatele.
Příjemné a moderní pracovní prostředí.
Práce v přátelském a profesionálním kolektivu.
Služební vůz i pro soukromé účely.
Příspěvek na stravování.
Občerstvení na pracovišti.
Příspěvek na penzijní připojištění.
Jazykové kurzy s rodilým mluvčím a další možnost vzdělávání se v oboru.

Náplň práce

Pro našeho klienta, významného dovozce a distributora trvanlivého pečiva a cukrovinek, hledáme do týmu SENIOR KEY ACCOUNT MANAGERA.

Co Vás na této pozici čeká:

Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky s maximálním využitím jejich potenciálu.
Analyzování trhu a identifikace nových zákazníků.
Tvorba a implementace strategických plánů.
Kontrola ziskovosti svěřených zákazníků.
Vyjednávání obchodních podmínek spolupráce se zákazníky.
Plánování prodeje, promočních akcí a vyjednávání speciálních akcí ve spolupráci s marketingovým a obchodním týmem.
Sledování trendů v daném oboru a analyzování konkurence.
Monitoring průběhu a dodržování sjednaných prodejních aktivit i v terénu.

HR Direct s.r.o.

Čechova 407
Bakov nad Jizerou

Kontaktní osoba:
Monika Kučerová