Konzultant pro oblast IT Nový Jičín

Volná místa Nový Jičín Volná místa ekonomie/ekonomika Nový Jičín

Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání s technickým nebo ekonomickým zaměřením
přehled v oblasti IT
znalost firemní logistiky a účetnictví výhodou
zodpovědnost a prozákaznický přístup, příjemné vystupování
znalost SQL
řidičské oprávnění sk. B a velký zájem cestovat

Nabízíme

práci v mladém kolektivu
zázemí stabilní společnosti s 25-letými zkušenostmi v oblasti ERP systémů
možnost profesního růstu
odpovídající platové ohodnocení
kompletní vybavení a technické vybavení
výhodné benefity

Náplň práce

implementace informačního systému u nových a stávajících zákazníků
poskytování servisní podpory pro zákazníky a partnery společnosti
školení uživatelů a práce s nimi
analýza a návrh uživatelských řešení

SPPA group s. r. o.

Razinova 1574/3
Ostrava
ČR

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová   420 604 157 367