Obchodní zástupce v kartonážní společnosti (m/ž) sídlo spol. Most (pracovní cesty v rámci ČR)

Volná místa obchod a prodej sídlo spol. Most (pracovní cesty v rámci ČR)

Lokalita pracoviště: sídlo spol. Most (pracovní cesty v rámci ČR), Ústecký
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• aktivní přístup k plnění úkolů
• technické a logické myšlení
• orientace na cíl
• znalost práce na PC
• přesnost a preciznost práce
• samostatnost, loajalita, flexibilita
• příjemné vystupování
• schopnost asertivní komunikace
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Výhodou:
• čtení v technických výkresech
• znalost AJ

Nabízíme

• možnost práce na HPP nebo OSVČ
• příspěvek na závodní stravování
• služební automobil a mobilní telefon
• bonusy v závislosti na výkonu obchodní části
• provize z uskutečněného obchodu
• roční bonus
• vzdělávání v oboru

Místo práce: sídlo spol. Most

• pracovní cesty v rámci ČR

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: strihavkova@epack.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 725 144 223 - Ing. Lucie Střihavková.

Náplň práce

ePack s.r.o.

Mladá česká firma, zabývající se kompletním obalovým řešením dle individuálních požadavků zákazníka. Aktivně působíme nejen v České republice, ale i na evropském trhu. Zabýváme se dodávkou obalů z vlnité lepenky, hladké lepenky, kartonplastu, EPE pěn, EPP a EPS materiálů a dřeva. Zárukou kvality služeb jsou mnohaleté zkušenosti v oblasti obalů, spolu s maximální orientací na zákazníka a jeho skutečné potřeby.

Více informací o společnosti naleznete na www.epack.cz.

Náplň práce:
• aktivní vyhledávání nových zákazníků
• péče o stálé zákazníky
• řešení obchodních případů
• aktivní komunikace se zákazníky
• tvorba kalkulací

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719