Chůva v dětské skupině Krajníčko

Volná místa Krajníčko Volná místa Krajníčko

Inzerát z úřadu práce (29881940766)
Plat: 22000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Krajníčko, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Centrum aplikovaného výzkumu a dalšího vzdělávání, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chůva v dětské skupině.

Popis pracovní pozice

Chůva pro max. 6 dětí od dvou let, pedagogické vzdělání nebo kurz chůvy, případně jej necháme udělat.
Požadujeme kladný vztah k dětem, kreativitu.
Zaměstnanecké výhody:stravenky, telefon,

Našli jsme podobné nabídky práce

Skladník Vodňany ihned

Požadujeme * ŘP B (značnou výhodou ŘP C) * Schopnost se dopravit na pracoviště * Praxe na VZV – výhodou, není podmínkou * Spolehlivost a samostatnost * Selský rozum a fyzická zdatnost Nabízíme * Spolehlivého zaměstnavatele pro dlouhodobou...
Aktualizováno před 7 dny

27500 - 32000 Kč za měsíc

Investiční specialista, konzultant

Požadujeme Hledám osobnost charizmatickou a komunikativní, výkonnostně orientovanou, čestnou a poctivou, s motivací a silnou vizí, nejlépe s životními zkušenostmi a nadhledem, s alespoň středoškolským vzděláním, vysokoškolské vzdělání je výhodou,...
Aktualizováno před 3 dny

Strakonice, Písek
40000 - 60000 Kč za měsíc

Centrum aplikovaného výzkumu a dalšího vzdělávání, o.p.s.

Kontaktní osoba:
Ludmila Půbalová   774080590