Personalista v rodinné firmě, pružná pracovní doba Chomutov

Volná místa Chomutov Volná místa administrativa Chomutov

Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co očekáváme:
* Lásku k práci s lidmi (ale fakt opravdovou, žádné předstírání!)
* Empatii level 100
* Schopnost řešit problémy rychleji než Sherlock Holmes
* Perfektní češtinu (protože komunikace je vaše superschopnost)
* Zkušenosti v HR (vítáme, ale není podmínkou - talent je důležitější)
* Řidičák a chuť občas vyrazit do terénu

Ideální kandidát:
* Miluje výzvy a nebojí se intenzivní práce
* Je tak pečlivý, že by našel jehlu v kupce sena
* Je flexibilnější než Gumby
* Má sebedisciplínu jako samuraj
* Je rychlejší než Usain Bolt při plnění deadlinů

Nabízíme

* Cool prostředí v centru Chomutova (ano, i Chomutov může být cool!)
* Flexibilní pracovní doba
* Notebook a telefon (i pro vaše instagramové stories)
* Parkovací místo zdarma (protože parkování v centru je noční můra)
* Extra dovolená (pro dobití vašich superschopností)
* Příspěvek na stravování (protože superhrdina jíst musí!)

Pokud jste připraven(a) stát se součástí našeho superhrdinského týmu, pošlete nám svůj životopis! Ale pozor - hledáme jen ty nejlepší z nejlepších. Hledáme jen opravdové nadšence pro práci s lidmi!

Připraven(a) změnit svět HR? Ozvěte se nám a ukažte, co ve vás je! ✨

Náplň práce

Hledáme superhrdin(k)u do našeho týmu! ‍♂️‍♀️
Jste ten pravý kandidát, který nám pomůže roztočit kola naší rodinné firmy na plné obrátky? Hledáme personálního koordinátora s energií rakety a srdcem lva! ❤️

Vaše superschopnosti:
* Kompletní zastřešení náborového procesu
* Organizace a vedení výběrových řízení
* Práce s interními systémy (žádná černá magie, slibujeme!)
* Zodpovědnost, spolehlivost, profesionalita (prostě superhrdina na entou)

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227