Inženýr/ka kvality ústí nad orli

Volná místa kvalita a kontrola jakosti ústí nad orli

Lokalita pracoviště: ústí nad orli, Pardubický
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Máš minimálně 2 roky praxe v oblasti kvality v automotive průmyslu.
- Ovládáš normu IATF 16949 a máš zkušenost s audity VDA 6.3 a 6.5.
- Znáš nástroje kvality (FMEA, AQP, PPAP, 8D) a máš zkušenosti s řízením projektů.
- Mluvíš anglicky na komunikativní úrovni, němčina je výhodou.
- Jsi flexibilní, samostatný, analytický a máš chuť se učit nové věci.

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení, roční odměny, příspěvky na stravování a další benefity.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
- Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti.
- Moderní pracovní prostředí.
- 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce a mnoho dalších.

Náplň práce

- Zajistíš úkoly v oblasti kvality podle požadavků zákazníků a normy IATF 16949.
- Budeš součástí týmu, který zavádí nové výrobky a procesy.
- Budeš řešit reklamace zákazníků a spolupracovat s nimi na odstranění nedostatků.
- Budeš pracovat s nástroji kvality jako FMEA, AQP, PPAP, 8D a dalšími pro neustálé zlepšování kvality.

Spin HR s.r.o.

Purkyňova 97a
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. LUCIE HRUBOŠOVÁ