Dělník, provoz v areálu OEZ Letohrad, náborový příspěvek 25 000

Volná místa Letohrad Volná místa dělnické profese Letohrad

Lokalita pracoviště: Letohrad, Pardubický
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-FYZICKÁ ZDATNOST
-pracovitost, dochvilnost
-spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
-čistý trestní rejstřík
-zkušenosti s VZV
-výhodou oprávnění na VZV (v případě, že jej nebudete mít, zajistíme jej)

Nabízíme

-stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
-férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
-vše vás řádně naučíme, abyste mohl/a svoji práci vykonávat v požadované kvalitě
-vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami
-mzda Vám bude sdělena na pohovoru
-25 dnů dovolené a další zajímavé benefity
-nástup od 1.7.2024

Náplň práce

-manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti
-svážení odpadů z výrobních hal firmy OEZ s.r.o.
-nakládání a vykládání za pomocí VZV a ručně taženého paletového vozíku
-třídění a separace odpadu
-lisování

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Španělská 1073/10
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková   778960100