Práce ve výrobě – jednoduchá obsluha strojů 27.000-42.000 Kč Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa dělnické profese Prostějov

Plat: 27000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náplň práce:
• manipulace s materiálem a výrobky
• kontrola kvality
• balení
• obsluha strojů

Požadujeme:
• manuální zručnost
• spolehlivost
• ochotu pracovat ve 12 hod směnách (denní/noční) – víkendy jsou volné

Nabízíme:
• čeká na Vás zajímavá práce na HPP v kmeni menší výrobní společnosti
• můžete se těšit na moderní a čisté pracovní prostředí bez rizika hluku
• samozřejmostí je 25 dní dovolené
• poskytneme Vám příspěvek na stravování
• přispíváme na dojíždění a penzijní připojištění
• nabízíme nadstandardní příplatky
• po zaškolení i průběžně navyšujeme mzdy
• 2x ročně dostanete flexipassy
• odměníme Vás za doporučení zaměstnance

Zaujali jsme Vás? To nás těší!

Kontaktujte nás na 773 447 453 nebo odpovězte na pracovní nabídku.

V ideálním případě rovnou přiložte svůj životopis.

Obratem se Vám ozveme zpět, podáme další informace a zajistíme prohlídku pracoviště.

GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov

Nerudova 599/31
Prostějov

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská   773 447 453