Operátor výroby - Liberec - až 170 Kč / hod

Volná místa Liberec Volná místa automobilový průmysl Liberec

Plat: 26900 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* manuální zručnost

* pečlivost

* ochotu pracovat na směny

* průkaz VZV výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme

* práci v čistém prostředí

*NOVĚ! Možnost ubytování + příspěvek na ubytování

* zálohy na mzdu

* příplatky za odpolední a noční, možnost postupu do vyšších mzdových tarifů

* 13. plat

* firemní stravování (výběr až z 8 jídel)

* stravenkový paušál

* fajn kolektiv

Náplň práce

Přijímáme absolventy, zájemce s praxí z výrobního závodu i zájemce bez předchozí praxe

Uchazeče ochotné pracovat na výrobní lince a v taktu

Pečlivé, zručné, ochotné pracovat v týmu a podílet se na společných výsledcích

Všechny, kterým vyhovuje práce ve třísměnném provozu – 8 hodin (ranní, odpolední, noční)

! NOVĚ ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Teplého 1673
Pardubice

Kontaktní osoba:
Stanislav Kosiewicz