Obsluha CNC - úsek přípravny výroby Opava

Volná místa Opava Volná místa strojírenství Opava

Plat: 37000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Min. vyučen ve strojírenském oboru
- praxe jako obsluha CNC ohraňovacího lisu výhodou
- výbornou znalost čtení technické dokumentace
- zodpovědný a samostatný přístup k práci
- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
- stravování v závodní jídelně
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost přesčasové práce i práce na 11,5 hodinové směny, popřípadě víkendy.
- zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
- penzijní připojištění
- 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
- rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky