Chcete s námi najít nové obchodní cesty a vybudovat naše obchodní středisko?

Volná místa obchod a prodej

Plat: 50000
Lokalita pracoviště: Zlínský
Vloženo před 29 dny

Popis pracovní pozice

Společnost Cheport spol. s.r.o. jsme založili v roce 1991 a stále jsme 100% česká firma. Po celou dobu naší historie si držíme příjemné firemní prostředí, ve kterém se naši dlouholetí zaměstnanci cítí dobře.

V současnosti hledáme člověka, který nám pomůže dostat námi vyvinuté úklidové prostředky na další obchodní kanály. Chceme, aby se naše kvalitní ekologické čistící a dezinfekční prostředky dostaly k více spotřebitelům.

Manažer obchodního útvaru (m/ž)

Co Vás čeká:
- Nastavení obchodní strategie včetně marketingu.
- Vyhledávání nových zákazníků a komunikace s nimi.
- Modifikace portfolia našich výrobků na základě zpětných vazeb z trhu.
- Podílení se na cenotvorbě na základě Vašeho sledování trhu.

Od nás dostanete volnou ruku ve své práci, ale očekáváme od vás efektivní a ziskové fungování obchodního střediska se stálým růstem.

Jakmile vše rozběhnete budete moci, dle vlastního uvážení rozšiřovat obchodní tým o další obchodníky, které budete řídit.

Zaujala vás naše pracovní pozice a chcete se do té výzvy pustit s námi? Pak klikněte na tlačítko „Odpovědět“ a my se vám ozveme.

PERFORMIA

Türkova 2332
14900 Praha

Kontaktní osoba:
Anna László   734 468 299