Hlavní účetní - možnost se kariérně posunout! Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa administrativa Plzeň

Plat: 70000 - 90000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ ekonomického směru, min. 3 roky praxe
• znalost podvojného účetnictví, ekonomiky, daňových zákonů
• pokročilá znalost anglického jazyka
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména MS Excel)
• manažerské dovednosti, vedení lidí, organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou
• pravidelný roční nárůst mezd
• odborné vzdělávání a profesní rozvoj
• 5 týdnů dovolené, 6 dní sickdays
• příspěvek na dojíždění
• flexibilní začátek a konec pracovní doby, home office

Náplň práce

• vedení, rozvoj a podpora týmu finanční účtárny zajišťující účetnictví dvou výrobních závodů
• vedení procesu měsíčních a ročních účetních závěrek ve spolupráci s finančními controllery
• dohled nad účetními transakcemi, posouzení v souladu s účetní metodikou a legislativou
• spolupráce při nastavování nových procesů společnosti včetně nastavení v ERP systému
• spolupráce s auditory skupiny, daňovými poradci a dalšími externími partnery

CIE development s.r.o.

Koterovská 2827/152
Plzeň

Kontaktní osoba:
Diana Blažková   +420 725 909 218