Pracovník/ce ostrahy – Cvrčovice (Brno-venkov)

Volná místa Cvrčovice Volná místa ochrana a ostraha Cvrčovice

Lokalita pracoviště: Cvrčovice, Jihomoravský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* ukončené základní vzdělání
* věk od 18 let

Nabízíme

Jsme rodinná firma OLMAN SERVICE s. r. o. a na trhu práce působíme již 32. let. A chtete-li s námi vytvářet bezpečné prostředí máte šanci právě teď.
Zabezpečujeme prostory výrobní haly v průmyslové zóně ve Cvrčovicích (okres Brno-venkov) a Vaším úkolem bude:
• Monitorovat cizí osoby a návštěvy
• Přispívat k pocitu bezpečí pracovníků
• Jedná se o denní 12 hodinové směny ranní i noční ve všední den i o víkendu

A jak Vás odměníme za Vaši skvělou práci?
• Přispějeme Vám na obědy formou stravenek
• Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme
• Návštěvou firemních akcí

Pokud hledáte stabilní práci, volejte 734 762 612 nebo pište na email: nabor@olman.cz.

OLMAN SERVICE s. r.o.

J. Obrovského 1389/1b
63500 Brno

Kontaktní osoba:
Lada Doné