Obsluha výrobní linky - strojní mechanik Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa technika a elektrotechnika Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Máte technické vzdělání nebo už jste pracovali s obsluhou strojů? Pak vás rádi uvítáme v našem týmu!
- Fyzická zdatnost je pro tuto práci nutná. Manipulace s materiálem a manuální zručnost by vám měly být vlastní.

Nabízíme

- Motivující mzdu, která odmění Vaši šikovnost.
- Směnný provoz s volnými víkendy, takže si svůj volný čas užijete naplno.
- Až 5 týdnů dovolené ročně, abyste si odpočinuli a načerpali sílu.
- Jistotu práce ve stabilní české společnosti.
- Příspěvek na stravenky v hodnotě 200 Kč, abyste se v práci nemuseli starat o jídlo.
- Moderní pracoviště v Pardubicích.
- Možný nástup ihned, případně dle dohody.
- Přátelský kolektiv, ve kterém se budete cítit jako doma.
- A navíc náborový bonus 20.000 Kč!

Náplň práce

- Staňte se mistrem výroby bublinkové fólie! Budete ovládat stroj a technologie pro její výrobu a zpracování.
- Zodpovídáte za seřizování, nastavování a kontrolu stroje a zařízení, abyste zajistili hladký chod výroby.
- Provádíte základní preventivní a provozní údržbu stroje a jeho čištění, abyste předcházeli poruchám.

Spin HR s.r.o.

Purkyňova 97a
Brno

Kontaktní osoba:
Hana Paulíková   +420 777 751 102