Stavební technik Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa stavebnictví Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání (obor stavební provoz, stavebnictví), vzdělání v oboru autorizovaný inženýr (technik) zemního stavitelství, výhodou.
* Praxi v oboru stavební výstavby, údržby stavebních objektů.
* Zkušenosti z oblasti investiční výstavby (výběrová řízení, organizace stavební výstavby, jednání s úřady).
* Zkušenosti z oblasti údržby stavebních objektů průmyslové povahy.
* Zkušenost s vedením kolektivu.
* Znalost práce na PC.
* ŘP skupiny B (aktivní řidič).
* Pečlivost, ochotu se dále vzdělávat.
* Týmový hráč, zodpovědný, spolehlivý, samostatný.

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené.
* Pracovní smlouvu na první rok na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou.
* Příspěvek na závodní stravování.
* Stravenkový paušál.
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění.
* Příspěvek na dovolenou a na rekreaci dětí, firemní rekreační zařízení.
* Roční bonus, bonus za dosažení hospodářského výsledku, vánoční bonus.
* Příspěvek na volnočasové aktivity formou cafeterie.
* Příspěvek rodinám při narození dítěte a nástupu dítěte do 1. třídy ZŠ.

Náplň práce

Pro našeho česko-německého klienta, který se specializuje na zpracování tradiční komodity, hledáme stavebního technika.
* Budete řídit a koordinovat údržbu stavebních objektů, budov a komunikací.
* Připravovat rozpočty stavební údržby závodu.
* Řídit a koordinovat stavební činnosti v rámci investičních projektů.
* Řešit operativu v oblasti stavební údržby.
* Budete mít na starost koordinaci externích firem.
* Kontrolovat kvalitu stavebních činností, dodržování pracovních a technologických postupů.
* Kontrolovat dodržování bezpečnosti práce a požárních a hygienických předpisů.
* Vést příslušnou výrobní a provozní dokumentaci.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227