Operátor výroby,v Mošnově, nastup ihned 33 000 Kč,

Volná místa Mošnov Volná místa automobilový průmysl Mošnov

Plat: 30000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mošnov, Moravskoslezský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Manuální zručnost
- Zodpovědný přistup k práci a dobrou docházku
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

- Docházkový bonus 2500 Kč
- Lakovna, Kvalita 500 Kč
- Práce na montážní lince Bumper Line bonus 1000 Kč
- Stravenkový paušál 150 Kč/na dopracovanou směnu
- Firemní autobusová doprava 400Kč za měsíc (z Ostravy, Nového Jičína, Studánky, Havířova, Orlové, Bohumín a Karviné)
- Příplatky za noční ve výši 10% průměrného hodinového výdělku
- Příplatky za přesčas ve výši 25% průměrného hodinového výdělku
- Příplatky za svátek ve výši 100% průměrného hodinového výdělku
- Dovolena 20 dnů/rok

Náplň práce

- Práce v moderním prostředí na odděleni vstřikovny, lakovny a nebo montáže
- Obsluha výrobních strojů na jednotlivých odděleních
- Podíl na zajištění plynulého chodu výroby
- Manipulace s výrobky a kontrola kvality výrobků

ARTEMIS agency s.r.o.

Denisova
Moravská Ostrava a Přívoz

Kontaktní osoba:
Snizhana Romanová