Elektromechanik s vyhláškou Klášterec nad Ohří

Volná místa Klášterec nad Ohří Volná místa technika a elektrotechnika Klášterec nad Ohří

Plat: 40000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ / SOU technického směru
Nařízení vlády č.194/2022 Sb.
Dobrá znalost elektro dokumentace
Zkušenost s řídicími systémy
Práce v nepřetržitém provozu / odměna za práci v nepřetržitém provozu 4 000 Kč

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti nebo svozová doprava
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Stravenky v hodnotě 140 Kč
5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce (25 dní na rok)
Zaměstnanecký telefonní tarif ZAME – zvýhodněné volání pro vás i vaše blízké (po zkušební době)
Odměny za zlepšovací návrhy
Odměny za dosažená pracovní výročí
Náborový příspěvek 30 000 Kč
Odměna za doporučení kandidáta - KPK 'Kolego přiveď kolegu' 10 000 Kč

Náplň práce

Staňte se součástí dynamického týmu jako Elektromechanik s vyhláškou a rozšiřte svoje dovednosti v údržbě strojů a zařízení, získejte atraktivní náborový příspěvek 30 000 Kč, a užívejte si různé benefity včetně příspěvku na dojíždění, penzijní připojištění a dalších!

Hledáme zkušeného elektromechanika, který se připojí k našemu týmu a přispěje k zajištění bezporuchové výroby pravidelnou údržbou strojů a zařízení, přípravou a prováděním zlepšujících úprav a údržbou budov a vnitřního vybavení.
Vaší důležitou rolí bude zajištění pořádku na dílně a ukládání náhradních dílů, stejně jako preventivní údržba strojů a strojního vybavení, aby byl zachován hladký a efektivní provoz.
Záznam denních výsledků bude další nedílnou součástí vaší práce, stejně jako práce v nepřetržitém provozu, za kterou bude vyplácena odměna 4 000 Kč.
Pokud máte hluboké znalosti v elektro dokumentaci a zkušenosti s řídicími systémy, jste ideálním kandidátem pro tento náročný, ale odměňující post.

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227