Prodejce v auto-moto ve Vsetíně

Volná místa Vsetín Volná místa automobilový průmysl Vsetín

Lokalita pracoviště: Vsetín, Zlínský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyznáte se v náhradních dílech a příslušenství
Máte zkušenosti s prodejem
Baví Vás komunikace se zákazníky
Vlastníte řidičský průkaz sk. B (v případě, že bude třeba zastoupit kolegu řidiče)
Ovládáte počítač na pokročilé úrovni – každodenní využití PC (do interních systémů Vás zaškolí kolegové z pobočky)

Nabízíme

Motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda + měsíční prémie)
Odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 5.000 Kč
Příjemné prostředí a skvělý kolektiv
Práci na hlavní pracovní poměr
Příspěvek na oběd (formou stravenkového paušálu přímo do mzdy)
Týden dovolené navíc
Práci v jednosměnném provozu, pravidelnou pracovní dobu
Zdravotní virtuální poradenství 24/7
Multisport kartu
Slevu na naše zboží (příslušenství a náhradní díly)
Zvýhodněné ceny na mobilní tarify
Nové pracovní oblečení (2x za rok)
... a mnoho dalšího :-)

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, budeme rádi za zaslání životopisu.

Náplň práce

Budete se věnovat našim zákazníkům, budete ochotni jim s čímkoliv poradit v oblasti AUTO-MOTO
Budete také vyřizovat objednávky od volajících zákazníků
Dostanete se také k vyřizování reklamací
Pečovat a starat se o prodejnu

Auto Kelly a.s.

Ocelářská 891/16
Praha 9 - Vysočany

Kontaktní osoba:
Karolína Kalousová   4098.katarina.knapova