Jednoduchá práce ve výrobě + ubytování zdarma - České Budějovice Tábor

Volná místa Tábor Volná místa kvalita a kontrola jakosti Tábor

Plat: 27000 - 36000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tábor, Jihočeský
Aktualizováno před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxe ve výrobě

Nabízíme

- Čistá nástupní měsíční mzda od 27.200,- Kč až 36.000,- Kč včetně prémií a diet dle pozice
- Výkonnostní prémie
- Denní diety 333,- Kč
- Ubytování zdarma
- 25 dní dovolené
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Kariérní růst
- Nástup možný ihned

Náplň práce

Odhal zajímavé zákulisí výroby v Českých Budějovicích! Pokud si zručný, manuální práce Tě baví, ať jsi muž či žena, máme pro Tebe místo!

Momentálně obsazujeme více volných pozic. Vhodné pracovní pozice budou přiděleny podle vašich pracovních zkušeností a schopností.

V současné době hledáme pracovníky na pozici:
- Frézař - nepřetržitý provoz
- Lisař - nepřetržitý provoz
- Sítotisk - třísměnný provoz
- Leimování - nepřetržitý provoz
- Obsluha balící linky - třísměnný provoz

Personal fabric - agentura práce a.s.

Chopinova 483/8
Ostrava-Přívoz

Kontaktní osoba:
Petra Rakovianová   797 978 299