Technolog výroby přírodní kosmetiky Miroslav

Volná místa Miroslav Volná místa Miroslav

Inzerát z úřadu práce (29773520762)
Plat: 45000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Havlíčkova, Miroslav, Jihomoravský
Aktualizováno před 14 dny

Společnost Lilacosta s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technolog výroby přírodní kosmetiky.

Popis pracovní pozice

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Popis činnosti:
- podíl na vývoji nových kosmetických výrobků se zajímavou a exkluzivní recepturou
- spolupráce v týmu lidí, návrhy, implementace a optimalizace výrobních procesů a technologií plánování výroby, reporting a nastavování a udržování aktuálnosti potřebných certifikací
- prokazatelná praxe ve výrobních technologiích, analytické myšlení
- práce s Excelem
- proaktivní a zodpovědný přístup, zkušenost s prací ve výrobním programu výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní a prosperující české společnosti (voňavá práce)
- prémie za dobře odvedou práci, benefity
- 5 týdnů dovolené, sleva na firemní výrobky
Informace:
- POUZE MAILEM.>