Operátor/Tavič/zámečník CNC obsluha ve strojírenství až 240Kč Velké Meziříčí

Volná místa Velké Meziříčí Volná místa dělnické profese Velké Meziříčí

Plat: 150 - 240 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Velké Meziříčí, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. vyučení v oboru nebo příbuzným
Znalost výkresové dokumentace
Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
jistotu zaměstnání na několik let dopředu
možnost ubytování zdarma
poskytujeme týdenní zálohy
nástup do zaměstnání je možný ihned
3 směnný provoz s možností přesčasových hodin dle dohody
Hodinová mzda :
na HPP až 240 Kč/ hod.

Náplň práce

Hledáme kolegy do strojírenské výroby (30 km od Brna) s možností ubytování zdarma.

Seřízení a obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí. Program Mazotrol, Sinumeric, Simens, Heidenhain
Práce s výkresovou dokumentací
Základní údržba strojů.
Zároveň hledáme i uchazeče na pozici operátor ve strojírenství či zámečník, elektromontér.

Markmont s.r.o

Mariánske Náměstí 100/12
30100 Ostrava

Kontaktní osoba:
Hamidova Gyuler   +420608660145