Asistent prodeje v luxusním butique - Spěchá! Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Vysokou úroveň angličtiny a češtiny pro plynulou komunikaci se zákazníky
• Komunikativnost a schopnost efektivně pracovat v týmu
• Zájem o prodej a péči o zákazníky s výrazným důrazem na jejich potřeby
• Reprezentativní vystupování
• Zájem o módu, trendy a chuť pracovat v luxusním prostředí

Nabízíme

• Stabilní zaměstnání a plat 30-40 000 Kč
• Bonusový systém dle obratu
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Práci s výjimečnou klientelou

Náplň práce

• Poskytování vynikajících služeb zákazníkům s osobním přístupem a profesionalitou.
• Poradenství a pomoc zákazníkům při výběru italských pánských oděvů.
• Udržování čistoty a pořádku v butiku.
• Správa skladu a zásob.

Job Camere CZ s.r.o.

Belgická 115/40
Praha - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Job Camere