Operátor/ka výroby v Jablůnce | s ubytováním | nástup ihned Přerov

Volná místa Přerov Volná místa technika a elektrotechnika Přerov

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Přerov, Olomoucký
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Manuální zručnost
• Zodpovědnost a pečlivost
• Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

• příspěvek na dopravu 2Kč/km do práce i z práce
• 25 dní dovolené
• 50% příplatek za přesčas
• příspěvek na stravování 116 Kč/směna - 56Kč přímo do mzdy a 60Kč na oběd, za který si poté zaplatíš jen 40Kč
• při trvání pracovního poměru déle než 1 rok přispíváme na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření.

Náplň práce

Popis činnosti:

• Navěsíš díly na stojany
• Stojany s díly přesuneš na lakovací linku
• Po nalakování zkontoluješ díly a uděláš záznam do dokumentace.

Co od Tebe očekáváme?

• Příprava a balení výrobků dle dokumentovaných postupů.
• Zapisování záznamů do formulářů.
• Jednoduchá manuální práce.

Job Camere CZ s.r.o.

Belgická 115/40
Praha - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Job Camere