Manipulační dělník/ice s VZV - Pardubice – pouze ranní směna

Volná místa Pardubice Volná místa logistika a doprava Pardubice

Plat: 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-chuť do práce
-manuální zručnost
-dobrou fyzickou kondici
-spolehlivost
-trestní bezúhonnost
-zkušenosti s prací na VZV
-znalost práce na PC (Gmail, excel)
-platné oprávnění na VZV bude velikou výhodou stejně jako řidičské oprávnění skupiny C

Nabízíme

-práci pouze v jednosměnném provozu se začátkem pracovní doby od 6:00
-jistoty - dlouhodobě stabilní zaměstnání, pravidelnou výplatu vždy k 15. dni v měsíci
-čeká Vás klidná práce bez stresu - domů se budete vracet s čistou hlavou
-férové jednání a zázemí nadnárodní společnosti, která si váží práce svých zaměstnanců
-nástup dle domluvy, možný ihned

Další informace o pozici:
-jedná se o práci na HPP
-vhodné pro muže i ženy
-místo výkonu práce je dostupné veřejnou dopravou
-benefity, které Vám nabízíme ihned po nástupu: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140,- Kč, kafeterie, firemní akce, firemní soutěže, příspěvek na pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, slevy na bankovní služby, volání v síti O2, slevy na PHM a další

Náplň práce

-budete obsluhovat VZV, řízení VZV
-budete manipulovat s odpady – nakládka, vykládka
-obsluha lisu
-práce s PC

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Španělská 1073/10
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková   778960100